Switch PoE Zarządzalny
  • 16 Port 10/100/1000Mbps + 2 Port SFP Port
  • 16 Port 802.3at/af PoE port
  • Power Budget up to 250W
  • L2+ Smart manage features
  • SNMP v1/2c/3 , Trap , RMON Supported
  • Graphic Manage including the Topology View, Floor View and Map View
  • Video Streaming for onvif cameras
  • AirLive AC.TOP manage including the channel, Tx Power , security

  • 8 Port 10/100/1000Mbps + 2 Port SFP Port
  • 8 Port 802.3at/af PoE port
  • Power Budget up to 130W
  • L2+ Smart manage features
  • SNMP v1/2c/3 , Trap , RMON Supported
  • Graphic Manage including the Topology View, Floor View and Map View
  • AirLive AC.TOP manage including the channel, Tx Power , security

  • 24 porty 10/100/1000Mbps + 2 porty UTP/SFP Combo
  • 24 porty 802.3at/af PoE
  • Moc do 370W
  • Warstwa 2 + inteligentne zarządzanie funkcjami
  • SNMP v1/2c/3, Trap, wsparcie dla RMON
  • Współpraca z kamerami Onvif
  • Zarządzanie punktem dostępu AirLive AC.TOP
  • Suppot 802.3az Energy Efficient Ethernet

  • 20 portów 10/100/1000Mbps
  • 4 porty combo UTP / (100M/1000M)SFP
  • 24 porty w standardzie PoE 802.3at/af
  • Wbudowany zasilacz o mocy 370W
  • Funkcje Web Smart dla łatwiejszego zarządzania, większej wydajności, QoS i zwiększenia bezpieczeństwa
  • Wsparcie SNMPv1/v2c dla zarządzania
  • Wspiera filtrowanie pasma
  • Wspiera standard (IEEE802.3az EEE Energy Efficient Ethernet)
  • Dostarczanie zasilania do kamer IP PoE, PoE AP, oraz innych urządzeń PoE przez kabel RJ-45.

  • 8 portów 10/100 Mb/s 802.3at/af PoE
  • 2 porty Gigabit TP/Światłowodowe
  • Wbudowany zasilacz o mocy 130 W
  • Interfejs zarządzania umożliwiający konfigurację PoE, kontrolę przepływu, Port Trunking, oraz Tag VLAN
  • Obsługa IGMP Snooping, Port Mirroring, MAC Binding , Spanning Tree oraz dostęp chroniony hasłem
  • Funkcja Device Guard

  • 8 portów 10/100Mb/s + 1 Gigabitowy port RJ-45 oraz 1 port Gigabit SFP - w sumie 10 portów
  • 8 pasywnych portów PoE 24VDC
  • Dostępna moc 180W
  • Zarządzanie przez przeglądarkę funkcjami takimi jak Włączanie/Wyłączanie PoE, kontrola przepustowości, Port Trunking oraz tagowanie VLAN
  • Obsługa IGMP Snooping, Port Mirroring, MAC Binding oraz Spanning Tree
  • Dostęp chroniony hasłem
  • Obsługa dowolnych urządzeń zgodnych z PoE 24V oraz urządzeń AirLive: AP60, N.Power oraz AirMax 2

Switch PoE Niezarządzalny
  • 8 portów Gigabitowych RJ45 i 2 porty SFP
  • 8 portów PoE w standardzie 802.3at/af
  • Do 30W na każdy port PoE
  • Moc zasilania do 110W
  • Wbudowany moduł zasilający

  • 5 portów Gigabit RJ45 z 1 SFP
  • 4 porty 802.3at/af PoE
  • Do 30W na każdy port PoE
  • Moc zasilania do 65W

  • 5 x 10/100/1000Mbps Ethernet Port
  • 4 X 802.3at/af Gigabit PoE Ports
  • Up to 30W for each PoE Port
  • Up to 60W Power Budget
  • Compact size
  • Build in Power module

  • 8 portów 10/100 Mbps Fast Ethernet
  • 4 porty PoE 802.3at/af
  • Moc 30W dla każdego portu PoE
  • Ogólna moc wynosi 60W
  • Wbudowany zasilacz

Switch Zarządzalny
  • 20 portów światłowodowych i 4 porty UTP/SFP
  • QoS
  • Wsparcie STP, RSTP i MSTP
  • Dwa źródła sygnału wejściowego
  • Interfejs web, Telnet, SSH
  • Wsparcie dla SNMP v2, v2c i v3
  • Wsparcie RMON
  • IPv4/IPv6

  • 20 portów 10/100/1000Mbps
  • 4 porty combo UTP / (100M/1000M)SFP
  • Wbudowany zasilacz 802.1Q Tag-based VLAN, Port-based VLAN i IGMP Snooping
  • Funkcje Web Smart dla łatwiejszego zarządzania, większej wydajności, QoS i zwiększenia bezpieczeństwa
  • Wsparcie SNMPv1/v2c dla zarządzania
  • Wspiera filtrowanie pasma
  • Wspiera standard (IEEE802.3az EEE Energy Efficient Ethernet)

  • 24 portów 10/100 / 1000Mbps + 4 porty światłowodowe SFP
  • Wsparcie dla VLAN 802.1Q i Voice VLAN
  • Zarządzanie przełącznikiem może odbywać się z wielu kont
  • Obsługa SNMPv1/v2c
  • Wsparcie dla STP, RSTP
  • Wsparcie dla broadcast /Muticast storm filtering, IGMP Snooping, QoS, LLDP Discovery
  • Wbudowany zasilacz

Switch Niezarządzalny
  • Kompaktowy rozmiar
  • Pełny dupleks i półdupleks, standard IEEE802.3x
  • Auto MDI/MDI-X dla portu TX
  • Rozszerza połączenie internetowe do różnych odległości w zależności od możliwości transceivera SFP
  • Wsparcie dla slotów Gigabit SFP

Akcesoria do Switchy
  • 1310nm FP, transmisja danych na odległość do 10 km
  • Złącze duplex LC
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet
  • Compliant with Fiber Channel 200-SM-LC-L standard
  • Hot Pluggable
  • Źródło światła laserowego
  • Bitrate od 125Mb/s do 2.125Gb/s
  • Moc <1W
  • Fotodioda PIN z TIA

  • 850nm VCSEL, transmisja na odległość do 500 m
  • Złącze Duplex LC
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet
  • Zgodny z kanałami światłowodowymi 200-M5-SN-I oraz 200-M6-SN-I
  • Hot Pluggable
  • Źródło laseru
  • Bitrate od 125Mb/s do 2.125Gb/s
  • Pobór mocy <1W
  • Fotodioda PIN z TIA